Polski biuletyn informacyjny III 27.07.2016 3 0

Admin wrócił po nieobecności i mamy kilka zmian.

Podobno znowu można tworzyć firmy. Gdyby ktoś chciał założyć jakąś firmę bardzo proszę o kontakt ze mną w celu konsultacji. Mam dostęp do informacji jakie firmy mamy oraz wiem czego nam potrzeba, oczywiście nię będę nikogo do niczego zmuszał - tylko doradzę. Dużym problemem są surowce, dlatego lepiej zakładać firmy w regionach, w których nie ma konkurencji (mam takie informacje) - wszyscy na tym zyskamy. Co do firm manufacturing to państwowe oraz moje są prawie wszystkie w Masovian - mamy tam bazę wojskową (daje bonus do treningu) oraz stację kolejową, umożliwiającą pracę z Pomeranian (praca z użyciem pociągów powinna dawać bonus). Mieszkając w Pomeranian można pływać po taniości na bitwy - przydaje się, kiedy są dostępne.


Nie można wzniecić powstania, jeśli nie posiada się obywatelstwa danego kraju lub się w nim nie urodziło.


Systemy obronne dają obecnie 1mln dmg, czyli prawie nic... Dziwna zmiana, w przyszłości ma to być zależne od liczby populacji na świecie i innych czynników.


W firmach można przechowywać maksymalnie do 1000 surowców - chodzi tu o firmy manu prawdopodobnie, obecne zapasy pozostają, jednak nie można nic dokupić ponad 1000. Też nie wiem po co ta zmiana.

W organizacjach można przechowywać do 1000 rzeczy http://www.vnations.net/org/ . To tyle najnowszych zmian.Przypominam o korzyściach wynikających z udziału w bitwach - dają nam cxp, który zwiększa rangę, a ranga daje więcej ataków i dmg, czyli jest bardzo ważna.

Aby sprawdzić ile mamy ataków czołgiem lub samolotem można kliknąć military→training (lub http://www.vnations.net/military/ ) a następnie na obrazek danej klasy. Wyświetli się dmg przy użyciu określonej broni oraz liczba pozostałych ataków dla czołgu i samolotu.

Przypominam o konieczności posiadania energii w firmach - jej brak powoduje zmniejszenie produktywności o 50%.

Polecam czytać książki, najlepiej T3. T1 zwiększają inteligencję, T2 używane są do kursów (nik ich nie prowadzi, więc obecnie bezużyteczne), T3 dają inteligencję oraz zwiększają wybrany skill pracy, co się po czasie zwróci. Można czytać 5 książek dziennie.


Informacja prywatna: wystawiam oferty pracy po 0,04pln, aby ewentualni młodzi ich nie przyjmowali (potrzebujemy gath, nie manu), po przyjęciu oferty zawsze podnoszę do standardowego obecnie 0,05pln.Gdyby ktoś chciał zakończyć grę (mam badzieję, że nikt :) ) bardzo proszę o kontakt ze mną. Konta można przekazać młodym, jeśli kiedyś się pojawią, a majątek oddać państwu, aby nie tracić dobrych kont i nie osłabiać naszego kraju.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co powinniśmy zmienić lub czego nam brakuje, a także jeśli ma jakieś pytania - proszę pisać :)

 
 
©2018 Darkmyre Gaming
Page generated in 0.0371s (13 SQL).
Sidebar switch