Polski biuletyn informacyjny II 04.01.2016 1 0

Witam wszystkich obywateli w nowym roku!

Polecam trenować umiejętnoci wojskowe będąc w regionie Masovian. Będąca tam baza militarna daje niewielki bonus do przyrostu trenowanego skilla.

Z tego też względu większość firm państwowych jak i moich własnych z dziedziny manufacturing przeniosłem do tego regionu, co też polecam zrobić innym :)

W związku z bonusem w treningu jak i największą dostępnością pracy w Masovian zdecydowałem się przenieść stolicę do tego regionu.

Z regionów zagranicznych strategicznym dla nas, ze względu na surowce, obecnie jest Presov, który jest tuż przy naszej granicy i dostarcza brakujących nam krzemu i żelaza. W regionie tym powstała infrastruktura, ułatwiająca jego ewentualną obronę.

Pod linkiem http://www.vnations.net/org/ można znaleźć organizacje, w tym naszą Polska Organizacja. Można tam umieszczać niepotrzebne nam przedmioty (Storage) zamiast wyrzucać je do kosza. Jeśli komuś się przydają - może z nich korzystać.

Polecam brać udział w bitwach. Exp jest niezależny od użytej broni, więc można ekonomicznie walczyć bez niej. Większa ranga wojskowa daje więcej ataków oraz większy dmg każdego z nich.

Można pobawić się w sportowca w arenie sportowej http://www.vnations.net/sports/index.php . Obecnie dostępne są biegi, pływanie i podnoszenie ciężarów. Polecam mój bieg na 1500m, gdzie wejściówka wynosi 3zł.

Mamy naukowca, który prowadzi codzienny research nad technologiami atomowymi. Wypłacana jest mu cotygodniowa pensja. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę może również wspomóc ten projekt :)Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, propozycje lub pytania zapraszam do pisania komentarzy.

 
LachPL 69 Unread
15:43:31, 04/01/16 0
To taki trick z tą stolicą ^^ Aproved!

 

 
©2018 Darkmyre Gaming
Page generated in 0.0452s (16 SQL).
Sidebar switch