Polski biuletyn informacyjny I 02.12.2015 1 0

Postanowiłem informować nasze społeczeństwo co się dzieje w kraju i jakie mamy ważniejsze zmiany w grze - co jakiś czas napiszę o aktualnej sytuacji. Jest to wygodniejsze niż pisanie na czacie. Wszelkie uwagi / propozycje / pytania można zamieszczać w komentarzach :)

Zmieniły się surowce w poszczególnych regionach. W naszych oryginalnych granicach mamy wszystkie surowce poza siliconem i ironem. Krzem i żelazo mamy w regionach zobytych, jednak najlepiej ulokowany jest Presov, na Słowacji. Wybudowaliśmy tam drogi oraz system obronnny, niedługo będzie jeszcze jeden DS. Polecam zakładać / przenosić firmy do naszych oryginalnych regionów lub Presov. Firmy przez jakiś czas można przenosić po całym świecie za darmo. Nie mamy gwarancji, że obecne regiony będziemy w stanie utrzymać. Oczywiście może to powodować deficyt surowców w tych regionach. Które ryzyko podejmiecie musicie wybrać sami :) W niektórych regionach z ważnymi surowcami wybudowaliśmy też drogi. Jeśli macie firmę i potrzebujecie w danym regionie drogi - piszcie, pomyślimy.

Planuję wprowadzić stanowisko naukowe - pracownik prowadziłby badania naukowe nad najnowszymi technologiami. Osoba taka miałaby obowiązek codziennego researchowania na uniwersytecie. Wypłatę otrzymywałaby z budżetu państwa w kwocie trochę większej niż w normalnej pracy (do uzgodnienia).
Wymagania: research na poziomie ~50, niezbyt duży skill w pracy (aby nie marnowac potencjału gracza), aktywność. Chęni pisać w komentarzach.

Planuję delikatną zmianę podatków - ustawienie wszystkich na jednym poziomie. Proponowane przeze mnie zmiany: import: rożne→10%, export: różne→5%, income (od wypłaty):0%→2%, sales (od produków na rynku, 5%) i company (wycofywanie pieniędzy z firmy, 0%) bez zmian.

W dniu dzisiejszym mamy bitwę z Pakistanem. Bitwa mało znacząca, Pakistan jest krajem nieaktywnym, miał 1 region w naszym zasięgu, więc go zaatakowaliśmy - można sobie potrenować. Planuję jutro zaatakować Słowację z jej 1 regionem - ten region jest bardziej znaczący, ponieważ jest przy naszych granicach.Aby być na bieżąco z aktualnymi zmianami w grze polecam ustawić: Twój nick → Edit Profile → Header Module X → Updates

 
 
©2018 Darkmyre Gaming
Page generated in 0.0466s (13 SQL).
Sidebar switch